xFON.eu

xFonka

xFon Start VPN + 1 GB - 429 Kč / měsíčně

xFon Start VPN + 2 GB - 529 Kč / měsíčně

xFon Start VPN + 10 GB - 939 Kč / měsíčně

+420 730 331 255

Cesta : Inzerce / PC, počítače / LCD monitory / 

DN8100 DIGITUS SFP Modul pro Gigabit Switch, SFP GbE LC MM 850nm DN81000 670 Kč

(35x viděn) (6x tisk) (35x poslán)

DN81000 DIGITUS SFP Modul pro Gigabit Switch, SFP GbE LC MM 850nm • Compliant with IEEE 802.3z Gigabit Ethernet Standard • Class 1 Laser product compliant with EN 60825-1 • Differential LVPECL input and output • Duplex LC connector • Hot pluggable • TTL Signal detect indicator [ENG] SFP Mod ...

 

VS-0202 ATEN Matrix video switch, 2x PC - 2x monitor 1742 Kč

(32x viděn) (5x tisk) (32x poslán)

Matrix video switch, 2x PC - 2x monitor - každý ze 2 video výstupů může být přepínán mezi zdrojem1/ zdrojem2 pomocí tlačítka na předním panelu - zesiluje signál až na 65m - možnost kaskádovat ho s jiným rozbočovačem od Atenu - včetně audia - 1920x1440@60Hz - 300 MHz šířka videopásma - signalizace stavu pomocí LED - ...

 

VM-0808 ATEN 8x8 port matrix video switch, 8xPC - 8x monitor (8 vstupů-8 výstupů) 25180 Kč

(61x viděn) (20x tisk) (61x poslán)

VM0808 ATEN 8x8 port matrix video switch, 8xPC - 8x monitor (8 vstupů-8 výstupů) Přepínač Aten VanCryst VM0808 8x8 umožní připojit 8 zdrojů signálů VGA a přepínat je na 8 zobrazovacích jednotek najednou. Umožní přepínat z jakéhokoliv zdroje na jakýkoliv monitor (nebo na všech 8 najednou). Umožní použít až 30m dlouhé VGA kabely, umožňuje detekci zapnutých zařízení. Zaříz ...

 

VM-0404 ATEN 4x4 port matrix video switch, 4xPC - 4x monitor (4 vstupy-4 výstupy) 9068 Kč

(32x viděn) (6x tisk) (32x poslán)

VM0404 ATEN 4x4 port matrix video switch, 4xPC - 4x monitor (4 vstupy-4 výstupy) Přepínač Aten VM0404 4x4 umožní připojit 4 zdroje signálů VGA a přepínat je na 4 zobrazovací jednotky najednou. Umožní přepínat z jakéhokoliv zdroje na jakýkoliv monitor (nebo na všechny 4 najednou). Umožní použít až 30m dlouhé VGA kabely, má RS232 port pro vzdálené ovládání. Zařízení je vh ...

 

VS-461 ATEN DVI video přepínač 4 PC - 1 DVI monitor+4xcinch audio, DO 4824 Kč

(63x viděn) (18x tisk) (63x poslán)

VS461 ATEN DVI video přepínač 4 PC - 1 DVI monitor+4xcinch audio, DO Přepínač z 4 zdrojů DVI signálu na 1 DVI monitor + audio. - přepínání tlačítkem/dálkou - až 1920x1200 bodů rozlišení obrazu - pro DVD, HDTV, Karaoke, PC a MACy - dálkové ovládání nebo výběr z čelního panelu - nezávyslý stereo vstup 2x cinch - stoho ...

 

VS-261 ATEN DVI video přepínač 2 PC - 1 DVI monitor+2xcinch audio, DO 3454 Kč

(7x viděn) (1x tisk) (7x poslán)

VS261 ATEN DVI video přepínač 2 PC - 1 DVI monitor+2xcinch audio, DO Přepínač z 2 zdrojů DVI signálu na 1 DVI monitor + audio - přepínání tlačítkem/dálkou - až 1920x1200 bodů rozlišení - pro DVD, HDTV, Karaoke, PC a MACy - dálkové ovládání nebo výběr z čelního panelu - nezávyslý stereo vstup 2x cinch - stohovatelné ...

 

KL-1508AIN ATEN 8-port Cat.5 KVM PS/2+USB, OSD, dual rail rack, 19" LCD, ovládání over IP 56155 Kč

(38x viděn) (5x tisk) (38x poslán)

KL1508Ai ATEN 8-port Cat.5 KVM PS/2+USB, OSD, dual rail rack, 19" LCD, ovládání over IP Špičkový KVM přepínač pro ovládání až 8 počítačů s PS/2 nebo USB rozhraním s možností ovládání přes Internet/LAN over IP. Ergonomické 19" LCD, klávesnice a touchpad pro pohodlné ovládání PC s možností připojení další externí konzole. - integrovaná KVM konzole: LCD ...

 

KL-1108VN ATEN 8-port Cat.5 KVM PS/2+USB, OSD, dual rail rack, 19" LED LCD, ovládání over IP 1local/1remote 76011 Kč

(64x viděn) (15x tisk) (64x poslán)

KL1108VN ATEN 8-port Cat.5 KVM PS/2+USB, OSD, dual rail rack, 19" LED LCD, ovládání over IP 1local/1remote Špičkový KVM přepínač pro ovládání až 8 počítačů s PS/2 nebo USB rozhraním s možností ovládání přes Internet/LAN over IP. Ergonomické 19" LED LCD, klávesnice a touchpad pro pohodlné ovládání PC s možností připojení další externí konzole s VGA nebo DVI rozhraním.&#x ...

 

CL-5708MA ATEN 8-Port KVM PS/2+USB, OSD, rack, 17" Slideaway LCD 33635 Kč

(35x viděn) (5x tisk) (35x poslán)

CL5708MA ATEN 8-Port KVM PS/2+USB, OSD, rack, 17" Slideaway LCD - nový design - vestavěný LCD 17" + klávesnice + touchpad - rozlišení LCD až 1280 x 1024 @ 75 Hz - možnost připojit/odpojit PC bez restartu přepínače - není třeba software - přepínání pomocí hot key, tlačítka, OSD menu - auto scan mod pro zjištění připo ...

 

CL-5708IN ATEN 8-Port KVM PS/2+USB, OSD, rack, 19" LED LCD, over IP 40298 Kč

(61x viděn) (18x tisk) (61x poslán)

CL5708IN ATEN 8-Port KVM PS/2+USB, OSD, rack, 19" LED LCD, over IP CL-5708IN LCD KVM je řídicí jednotka, která umožňuje přístup k více počítačům z jedné konzoly PS/2 nebo USB KVM (klávesnice, video a myš). Jeden přepínač dokáže řídit až 8 počítačů. Až 15 dalších přepínačů KVM může být pomocí kaskádovacího portu spojeno dohromady do jednoho kompletu, takže je m ...

 

 

 

[44]   |  xbazar.eu 0  | 10 | 20 | 30 | 40 | 

 

QR - 203584 CL-5708IN ATEN 8-Port KVM PS/2+USB, OSD, rack, 19" LED LCD, over IP - www.xbazar.eu