xFON.eu

xFonka

xFon Start VPN + 1 GB - 429 Kč / měsíčně

xFon Start VPN + 2 GB - 529 Kč / měsíčně

xFon Start VPN + 10 GB - 939 Kč / měsíčně

+420 730 331 255

Cesta : Inzerce / PC, počítače / Fotoaparáty / 

AK-SAT-ADAP01 Sat Antenní průchodka oknem, velmi plochá (0,3mm) F jack - F jack 199 Kč

(32x viděn) (6x tisk) (32x poslán)

Sat Antenní průchodka oknem, velmi plochá (0,3mm) F jack - F jack - Konektory: F samice - F samice - Kabel slouží k průchodu antenního kabelu skrze okno bez vrtání, pouhým vložením mezi okno a rám - Barva transparentní, PCB film - Plochý kabel - extremně tenký film 0,3mm - Délka konektoru: 42.5 mm - Vnitřní vodič: CU (měď) - ...

 

DN-70105 DIGITUS Prutová anténa 9dB, SMA F konektor 301 Kč

(44x viděn) (14x tisk) (44x poslán)

DIGITUS Prutová anténa 9dB, SMA F konektor - zisk 9 dBi (příjem) - pro pásmo 2,4GHz - 2,4835GHz - všesměrová - pro sítě standardů IEEE 802.11a,b,g - konektor SMA F pro připojení - délka 38.5cm, poloměr 13mm [ENG] Wireless LAN omnidirectional Antenna Gain: 9 dBi, SMA reverse Female Conn ...

 

DN-70104 DIGITUS Prutová všesměrová anténa 7dB, SMA F konektor 253 Kč

(21x viděn) (3x tisk) (21x poslán)

DIGITUS Prutová všesměrová anténa 7dB, SMA F konektor - zisk 7 dBi (příjem) - pro pásmo 2,4GHz - 2,4835GHz - všesměrová - pro sítě standardů IEEE 802.11a,b,g - konektor SMA F pro připojení - délka 30cm, poloměr 13mm [ENG] DIGITUS Wireless LAN omnidirectional antenna Gain: 7 dBi, RP-SMA connecto ...

 

DN-70100 DIGITUS Prutová anténa 5dB, SMA F konektor 138 Kč

(31x viděn) (5x tisk) (31x poslán)

DIGITUS Prutová anténa 5dB, SMA F konektor - zisk 5.0 dBi (příjem) - všesměrová - pro sítě standardů IEEE 802.11a,b,g - konektor SMA F pro připojení - délka 19.7cm, poloměr 12mm - frekvence 2,4 - 2,4835 GHz - vhodné pro IEEE 802.11a,b,g [ENG] Wireless LAN omnidirectional Antenna Gain: ...

 

DN-93613 DIGITUS CAT 6 Modular Coupler, shieldedRJ45 to RJ45 For panel connection 63 Kč

(60x viděn) (21x tisk) (60x poslán)

DIGITUS CAT6 Modulární spojka do patchpanelu, stíněná, RJ45 na RJ45 - vhodná do patchpanelů - 2x RJ45 samice - zapojení 1:1 - stíněná - materiál ABS, UL 94V0, pokovený povrch - kontakty měděné, poniklované - pracovní teplota -10°C +50°C [ENG] DIGITUS CAT 6 Modular Coupler, shi ...

 

DN-82121 DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, SM, Up to 10km 3122 Kč

(63x viděn) (16x tisk) (63x poslán)

DIGITUS Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, SM, Up to 10km Article number: DN-82121-1 EAN: 4016032256250 Description: • 10/100/1000Base-TX to 1000Base-LX • Singlemode Dual Fiber • Distance up to 10km • SC Connector / RJ45 Connec ...

 

DN-82120 DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km DN-82120-1 2229 Kč

(30x viděn) (6x tisk) (30x poslán)

DN-82120-1 DIGITUS Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km - 10/100/1000Base-TX na 1000Base-SX - Multimode Dual Fiber - použitelný do vzdáleností až 0.5km - převádí metalickou síť na optickou - vysoce kvalitní a spolehlivé provedení - Auto MDI/MDI-X &#x ...

 

DN-82110 DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU ST connector, MM, Up to 0.5km DN-82110-1 2510 Kč

(19x viděn) (3x tisk) (19x poslán)

DIGITUS Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU ST connector, MM, Up to 0.5km Article number: DN-82110-1 EAN: 4016032256267 Description: • 10/100/1000Base-TX to 1000Base-SX • Multimode Dual Fiber • Distance up to 0.5km • Transforms wire based net ...

 

DN-82021 DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Singlemode Dual Fiber ST connector 20km 1682 Kč

(24x viděn) (5x tisk) (24x poslán)

DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km •10/100Base-TX to 100Base-FX •Singlemode Dual Fiber •Distance up to 20km •Transforms wire based network media to fiber optic •High quality and excellent reliability •Auto MDI/MDI-X function •Auto-negotiation ...

 

DN-82020 DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Multimode Dual Fiber SC connector 2km 1379 Kč

(26x viděn) (4x tisk) (26x poslán)

DN-82020-1 DIGITUS Media Converter, Multimode, 10 / 100Base-TX až 100Base-FX, vč. napájení, SC, až 2 km Transformuje síťová média na optické vlákno Vysoká kvalita a vynikající spolehlivost 10 / 100Base-TX až 100Base-FX Konektory: 1x RJ45, 1x SC duplex Vzdálenost: do 2 km Vlnová délka: 1310nm Multimode duální vlákno&# ...

 

 

 

[240]   |  xbazar.eu 0  | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 

 

QR - 204376 DN-82020 DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Multimode Dual Fiber SC connector 2km - www.xbazar.eu